۳۰ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۹ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50346
  • بدون دیدگاه

دو باشگاه بزرگ آلمانی به دنبال سردار آزمون+عکس

در روزهایی که درخشش مهاجم ایرانی در ترکیب روستوف مشتریان زیادی برای او رقم زد حالا برخی سایت های معتبر خبری اروپا از انتقال قریب الوقوع سردار به بوندس لیگا خبر دادند.

سردار آزمون بعد از درخشش در ترکیب روستوف در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا این بار مشتری دست به نقدی در بوندس لیگا آلمان پیدا کرد و باشگاه شالکه ۰۴ خواستار به خدمت گرفتن این مهاجم جوان و گلزن شد.

سایت spoxe آلمان در خبری به نقل از سایت های معتبر دیگر نقل و انتقالاتی نوشت:« باشگاه شالکه آلمان بعد از انتقال ۲۷ میلیون یورویی لروی سانه مهاجم برزیلی خود به باشگاه منچسترسیتی حالا سردار آزمون از روستوف را هدف قرار داده تا جانشین این مهره کلیدی کند. مهاجمی که آمار گلزنی بسیار خوبی در لیگ روسیه با روستوف از خود برجای گذاشته و با پیراهن تیم ملی ایران هم ۱۷ گل در ۳۰ بازی ملی از خود برجای گذاشته است».

بنا به نوشته این سایت مهاجم ملی پوش ایرانی در آلمان علاوه بر باشگاه شالکه ۰۴ یک مشتری دیگر هم دارد و بایرلورکوزن هم این بازیکن را زیر نظر گرفته تا در موقعیت مناسب جذب کند ضمن این که از باشگاه هایی همچون لیورپول، اورتون و المپیک مارسی به عنوان مشتری او نام برده می شود و هیچ بعید نیست تا یکی ، دو هفته آینده شاهد جدایی آزمون از باشگاه روسی باشیم که تا سال ۲۰۱۸ با این بازیکن قرارداد دارد.

باشگاه بزرگ آلمانی به دنبال سردار آزمون


در همین زمینه بخوانید :

نقره داغ سردار آزمون به خاطر دریافت کارت قرمز

سردار آزمون مهاجم ایرانی روستوف تنها چند شب بعد از درخشش در بروکسل بلژیک به عنوان مهاجم اول این تیم در هفته دوم لیگ برتر روسیه در مصاف با اورال به میدان رفت اما برخلاف تمام انتظارات در دقیقه ۲۳ با دریافت کارت قرمز مستقیم اخراج شد تا ورزشگاه مملو از تماشاگر این شهر در سکوت فرو برود.

سردار در این صحنه در حرکتی غیر اخلاقی بدون توپ با ضربه پا مدافع اورال را سرنگون کرد که کمک داور با دیدن این صحنه به داور اطلاع داد حرکت مهاجم ایرانی غیراخلاقی بوده و باید اخراج شود. در پی این اتفاق سایت های خبری روسیه از مجازات سنگین فدراسیون فوتبال این کشور برای آزمون خبر داده و نوشتند: « طبق قوانین انضباطی حاکم بر لیگ روسیه این گونه اخراج ها و خطاها ۴ جلسه محرومیت در پی خواهد داشت از همین رو آزمون باید خود را برای این محرومیت سنگین آماده کند».

مسلما اگر این حکم برای آزمون صادر شود مهاجم ایرانی که به تازگی تنش های میان دو باشگاه روستوف و روبین کازان را پشت سر گذاشته بود با بحران دیگری روبرو شده و جایگاهش را در ترکیب اصلی از دست خواهد داد گرچه بسیاری از محافل خبری هنوز مدعی هستند این بازیکن به احتمال فراوان راهی اسپارتاک مسکو خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها