۲ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۵ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55438
  • بدون دیدگاه

تصاویر حضور بازیکنان استقلال در منزل مرحوم پورحیدری

بازیکنان تیم استقلال ظهر امروز در منزل مرحوم منصور پورحیدری حاضر شدند. مرحوم پورحیدری روز گذشته دار فانی را وداع گفت.

منزل شادروان پورحیدری که محل سکونت بازماندگان اوست، از دو روز گذشته شرایط متفاوتی دارد و حضور بازیکنان استقلال که امروز از ساعت ۱۵ برای ادای احترام به این پیشکسوت خوشنام وارد منزل وی شدند، فضا را تغییر داد. با حضور بازیکنان در خانه پورحیدری و ادای احترام آنها با گل گذاشتن روی قاب عکس منصورخان، بغض فریده شجاعی ترکید و با اشک او تعدادی از بازیکنان استقلال از جمله مهدی رحمتی به گریه افتادند. در این بین بهتاش فریبا که سابقه سال‌ها شاگردی پورحیدری را دارد، با گریه‌ای قطع نشدنی، فضا را متاثرتر کرد.
در حال حاضر بازیکنانی مثل روزبه چشمی، محسن کریمی، جابر انصاری، علی قربانی، امید نورافکن، کاوه رضایی و … در این مجلس شرکت دارند و تعدادی از هواداران هم مقابل در خانه تجمع کرده‌اند.

بازیکنان استقلال در منزل مرحوم پورحیدری

بازیکنان استقلال در منزل مرحوم پورحیدری
http://90tv.ir/filemanager/uploads/95/aban/15/1200x960x2.jpg.pagespeed.ic.U6_Dske71-.jpg

بازیکنان استقلال در منزل مرحوم پورحیدری

بازیکنان استقلال در منزل مرحوم پورحیدری

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01154962.jpg

بازیکنان استقلال در منزل مرحوم پورحیدری

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01154973.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01154974.jpg

 


در همین زمینه بخوانید :

ابهام در محل مراسم تشییع پیکر پورحیدری

در حالی که کمتر از ۲۴ ساعت تا آغاز مراسم تشییع پیکر اسطوره استقلال باقی مانده است هنوز محل دقیق برگزاری این مراسم مشخص نشده است.

ابتدا قرار بود مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شود اما در پایان جلسه امروز هیئت مدیره استقلال و با مخالفت شورای تامین استان تهران قرار شد مراسم فردا ساعت ۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار شود. این موضوعی است که با مخالفت خانواده منصور پورحیدری روبرو شده است و قرار است اعضای هیئت مدیره استقلال دوباره جلسه ای با حضور نماینده شورای تامین استان تهران برگزار کنند.

چیزی که واضح است ابهام در محل برگزاری مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری تنها باعث می شود که مردم کمتر در این مراسم شرکت کنند و بدون تردید این موضوع برای منصور پورحیدری که دوران حضورش در فوتبال با کمترین حاشیه ممکن کارش را انجام می داد چندان زیبا نیست.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها