۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۴ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51323
  • بدون دیدگاه

تصاویر بازگشت تیم ملی کشتی آزاد از مسابقات المپیک

اعضای تیم ملی کشتی آزاد بامداد پنج شنبه چهارم شهریور در میان استقبال گسترده و پرشور مردم و با حضور مسئولین از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به تهران بازگشتند.

اعضای تیم ملی کشتی آزاد بامداد پنج شنبه چهارم شهریور در میان استقبال گسترده و پرشور مردم و با حضور مسئولین از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به تهران بازگشتند. مناف هاشمی معاونت پشتیبانی و مالی وزارت ورزش و جوانان و شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک با حضور در فرودگاه از کاروان تیم ملی کشتی آزاد ایران استقبال کردند. جمع کثیری از علاقمندان و دوستداران کشتی نیز با حضور در فرودگاه به قهرمانان کشتی ایران خوشامد گفتند.

تصاویر بازگشت تیم ملی کشتی آزاد از مسابقات المپیک

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/6/4/5053123_612.jpg

تصاویر بازگشت تیم ملی کشتی آزاد از مسابقات المپیک

بازگشت تیم ملی کشتی آزاد از مسابقات المپیک

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/6/4/5053114_841.jpg

تصاویر بازگشت تیم ملی کشتی آزاد از مسابقات المپیک

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/6/4/5053147_448.jpg

تصاویر بازگشت تیم ملی کشتی آزاد از مسابقات المپیک

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/6/4/5053127_356.jpg

تصاویر بازگشت تیم ملی کشتی آزاد از مسابقات المپیک

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/6/4/5053150_114.jpg

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/6/4/5053162_961.jpg

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/6/4/5053159_822.jpg

 

مصاحبه اعضای تیم ملی کشتی آزاد پس از ورود به ایران

یزدانی: طلای ریو آغاز کارم در دنیای کشتی خواهد بود

حسن یزدانی دارنده طلای المپیک ریو در وزن ۷۴ کیلوگرم پس از بازگشت به ایران در فرودگاه امام گفت:‌ بسیار خوشحالم که دست پر و با مدال طلا به کشورم بازگشتم. برای این مدال زحمات شبانه‌روزی کشیده بودم و روی تشک ریو توانستم ثمره تمام زحمات خود و مربیانم و دعای مردم را کسب کنم.

یزدانی در خصوص این موضوع که اصلا در جدول مسابقات با جردن باروس برخورد نکرد، افزود: جردن باروس کشتی‌گیر خوبی است و البته قابل احترام اما موضوعی که برای من مهم بود طلای المپیک ریو بود که توانستم آن را به دست آورم.

دارنده مدال طلای المپیک ریو ادامه داد: این مدال آغاز کار من است و با توجه به سن و سال کمی که دارم باید از این به بعد تلاشم را دو چندان کنم تا بتوانم این افتخار را برای ایران بارها تکرار کنم.

 

رحیمی: حق من طلا بود/ خدا را شکر که بدون مدال از المپیک برنگشتم

حسن رحیمی که موفق شد مدال برنز المپیک ریو را کسب کند، پس از بازگشت به ایران در فرودگاه امام گفت: خدا را شکر می‌کنم که توانستم مدال بگیرم اما حق من مدال طلا بود. برایم ناراحت‌کننده بود که رنگ مدالم طلا نشد. اما برنز توانست جوابی باشد برای زحمات  ۴ ساله‌ام.

رحیمی در خصوص ادامه کارش تصریح کرد: هنوز هیچ تصمیمی نگرفته‌ام و نیاز به زمان و استراحت دارم تا بتوانم در شرایطی آرام تصمیمی مناسب بگیرم.

دارنده مدال برنز المپیک ریو خاطرنشان کرد: مسابقات المپیک و حساسیت بالای آن برای هیچ‌کس قابل انکار نیست و ما در این میدان دشوار توانستیم نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

وی در خصوص استقبال مسئولین از کاروان تیم ملی کشتی تصریح کرد:‌ آمدن مسئولین در حال حاضر به درد هیچ‌کس نمی‌خورد اینکه کدام مسئول بتواند برای ورزشکار المپیکی که مدال کسب کرده کاری انجام دهد و دست او را برای ادامه زندگیش بگیرد این مهم است وگرنه امشب در فرودگاه امام تمام ملت ایران نماینده داشتند و همه برای استقبال آمده بودند. اینکه کسی بتواند کاری برای ورزشکاران انجام دهد آن مسئول ستودنی است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها