۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۴ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49343
  • بدون دیدگاه

بازداشت بیش از ۱۰۰ دختر و پسر در پارتی اسلامشهر

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری ۱۵۰ دختر و پسر در یک پارتی شبانه در اسلامشهر خبر داد.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری ۱۵۰ دختر و پسر در یک پارتی اسلامشهر خبر داد.

سردار محسن خانچرلی امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: پلیس با برگزاری مهمانی‌های و جشن‌های مختلطی که در باغ‌ها و باغ‌تالارهای غرب استان تهران برخورد قاطع می‌کند.

وی با اعلام خبر دستگیری ده‌ها دختر و پسر در یک پارتی شبانه در غرب استان تهران بیان کرد: مدتی پیش به دنبال به دست آمدن گزارشی در خصوص برگزاری یک مهمانی مختلط در یکی از باغ‌های محدوده اسلامشهر، عملیاتی مشترک از سوی پلیس و یکی از سازمان‌ها اجرا شد و طی آن ده‌ها دختر و پسر بازداشت شدند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران تصریح کرد: در این باغ که در مجاورت یک استودیوی ساخت و ضبط آهنگ‌های غیرمجاز قرار داشت، حدود ۱۵۰ دختر و پسر در پارتی مختلطی تحت عنوان جشن تولد جمع شده بودند که پس از حضور پلیس، تمامی این افراد بازداشت و به دستگاه قضایی معرفی شدند.

وی با تأکید بر نظارت پلیس بر اماکن، باغ‌ها و باغ‌تالارهای موجود در غرب استان تهران، خاطرنشان کرد: با توجه به جاذبه باغ‌های غرب این منطقه، پلیس سعی کرده تا نظارت کاملی بر اماکن، باغ‌ها و باغ‌تالارهای موجود در این منطقه داشته باشد و معاونان و روسای پلیس، در بازدیدهای سرزده خود، بر این اماکن نظارت دقیقی را اعمال می‌کنند.

خانچرلی در پایان متذکر شد: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان، نظارت پلیس بر این اماکن بیش از پیش اعمال خواهد شد تا شاهد برگزاری این مهمانی‌های هنجارشکن نباشیم.

 


در همین زمینه بخوانید :

بازداشت بازیگر زن در پارتی کرج (۴ مرداد)

در یک پارتی شبانه در یکی از باغات استان البرز  ۱۲ دختر و ۱۷ پسر دستگیر شدند.

یک منبع آگاه گفت: بنابر اعلام خبری به پلیس استان البرز، مبنی بر برپایی پارتی شبانه در یک ویلای شخصی، مامورین نیروی انتظامی وارد عمل شده و با ورود به این ویلا ۲۹ دختر و پسر را دستگیر کردند.

در بین دستگیرشدگان یک مرد تبعه غیر ایرانی و نیز بازیگر معروف سینما و تلویزیون، خانم «ک» نیز به چشم می‌خورد.

گفتنی است، در این ویلا مقادیری مشروبات الکلی و مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.

در روزهای گذشته، برخورد با پارتیهای شبانه و مختلط افزایش یافته است.

منبع: عصرخبر

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها