۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۶ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50043
  • بدون دیدگاه

عکس/الهه احمدی تنها مادر کاروان المپیک ایران

الهه احمدی تنها مادر کاروان ورزش ایران در ریو.

الهه احمدی تنها مادر کاروان ورزش ایران در ریو. حساب کنید که چه کار سختی است ورزش حرفه‌ای در شرایطی که کودک شما هر لحظه انتظار آغوش‌تان را می‌کشد. به سلامتی همه مادرها به خصوص الهه احمدی که اگر موفقیتی در کسب مدال داشته باشد، آن وقت است که باید همه شهر را به افتخار خود و کودک صبورش آذین ببندیم.

الهه احمدی تنها مادر کاروان المپیک ایران


در همین زمینه بخوانید :

الهه احمدی : دغدغه خاصی ندارم و تنها به فکر المپیک هستم

الهه احمدی در گفت‌وگو با  تسنیم در خصوص شرایط آمادگی‌اش برای حضور در المپیک گفت: خداوند در لحظات سخت به من کمک کرد. دو سال سخت را پشت‌سر گذاشتم. یکی قبل از کسب سهمیه المپیک و در مرداد ماه سال گذشته برای کسب سهمیه و یک سال هم برای کسب آمادگی جهت حضور پرقدرت در المپیک. خوشحالم با این شرایط به المپیک اعزام می‌شوم.

وی در خصوص احتمال کسب مدال در المپیک تاکید کرد: بین  ۶۳ تیراندازی که قرار است ۱۶ مرداد مسابقه دهند و همگی هم قهرمان هستند، نمی‌دانم چه کسی مدال طلا را کسب می‌کند اما بدانید برای مدال طلا به ریو می‌روم. سال گذشته دو مدال طلا در مسابقات جهانی کسب کردم و تکرار آن غیر ممکن نیست. تفاوت ورزشکاران در روز مسابقه تنها در برتری ذهنی آنها است و اگر از پس آن بربیایم، می‌توانم راهی فینال شوم.

بانوی المپیکی کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا در این مدت امکانات کامل را برای رسیدن به آمادگی داشته‌اید، گفت: قطعاً خیر. خاصیت ورزش ما این است که پر خرج و پر هزینه است. به‌علاوه شرایط ورزش کشور و فدراسیون تیراندازی نیز مناسب نبود ولی با همه این شرایط مشکلات را پشت‌سر گذاشتیم و امیدوارم نتیجه آن را در المپیک ببینیم. در حال حاضر دغدغه خاصی ندارم و تنها به مسابقات فکر می‌کنم.

وی در خصوص اردوی تیم ملی تیراندازی در آلمان پیش از اعزام به بازی‌های المپیک ریو اظهار داشت: دو اردوی ۲۰ روزه در فرانسه و آلمان داشتیم و تمرینات ما در هانوفر واقعاً سازنده بود. به جز دوری از خانواده، تمرینات فشرده و سختی را هم پیش‌رو داشتیم اما در نهایت باید بگویم این اردو برای همه ورزشکاران عالی بود. در آلمان همه چیز کنار ما بود و بدون دغدغه هر مشکلی بود، برطرف می‌شد.

احمدی تیراندازان صربستان، چک، کرواسی، چین و آلمان را اصلی‌ترین حریفان خود دانست و افزود: تیراندازان خوبی در المپیک حضور دارند که من آنها را می‌شناسم. ۲۵ نفر هستیم که برای مدال طلا به صورت جدی رقابت داریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به مدال طلا نزدیک هستیم و مطمئنم که خداوند در این میدان بزرگ کنار ما خواهد بود. از مردم می‌خواهم که برای ما دعا کنند.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/06/14/139406141507148116028404.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها