۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47841
  • بدون دیدگاه

دو عکس از الهام چرخنده در حرم حضرت معصومه(س)

تصاویر جدید بانو الهام چرخنده در حرم حضرت معصومه (س)

تصاویر جدید بانو الهام چرخنده در حرم حضرت معصومه (س)

الهام چرخنده در حرم حضرت معصومه(س)

الهام چرخنده در حرم حضرت معصومه(س)

 


در همین زمینه بخوانید :

الهام چرخنده پس از چند سال کم کاری در سینما به سراغ تلویزیون رفت

به گزارش خبرنگار فیلم نت نیوز، الهام چرخنده که چند سالی است به شدت در سینما کم کار شده و سبک زندگی خود را تغییر داده و چادر را بعنوان حجاب انتخاب کرده است، به سراغ همکاری با تلویزیون رفته است و مقدمات پخش مستند ۳۰ قسمتی با موضوع آسیب های اجتماعی را برای شبکه ۲ تلویزیون آماده می کند.

این مستند که تولید آن چند ماهی است آغاز شده است قرار است به آسیبهای اجتماعی در حوزه زنان، نوجوانان، کودکان و خانواده بپردازد.

الهام چرخنده کارگردانی این مستند را برعهده دارد.

وی غیر رسمی گفته است که اگر فیلمنامه و موضوع خوبی به دستش برسد وارد عرصه کارگردانی سینما هم می شود.

الهام چرخنده پس از غیبت در محافل سینمایی و اکران های خصوصی فیلم ها که با حضور بازیگران و هنرمندان  برگزار می شود هفته گذشته بعد از مدتها، در اکران خصوصی فیلم «ایستاده در غبار» حضور پیدا کرد.

مروری بر چند اتفاق

ماجرای الهام چرخنده به روز اول سال ۱۳۹۳ باز می گردد؛ زمانی که او در برنامه لحظه تحویل سال شبکه چهارم سیما حاضر شده بود و در آن برنامه سال نو را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت. سخنان چرخنده در آن برنامه تلویزیونی خیلی سریع در شبکه اجتماعی دست به دست شد و منتقدانی پیدا کرد.

اما چندی پس از این اتفاقات، الهام چرخنده در روز عید فطر با حضور در یکی از برنامه‌های شبکه استانی قم در حراج خیریه آن ”انگشتر، ساعت و تسبیح” خود را به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رساند و در این برنامه زنده، به صورت رسمی اعلام می کند که تا پایان عمر حجاب چادر را برای خود برگزیده و از این پس کسی او را بدون حجاب برتر نخواهد دید.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها