۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۴ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55914
  • بدون دیدگاه

تصاویر الهام حمیدی در مراسم اکران خصوصی فیلم نفس

عکس های الهام حمیدی در مراسم افتتاحیه رسمی فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار که در پردیس کوروش برگزار شد.

الهام حمیدی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در مراسم افتتاحیه رسمی فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار که با حضور برخی از مدیران سینمایی و چهره های فرهنگی و ادبی در پردیس کوروش برگزار شد.

الهام حمیدی در مراسم اکران خصوصی فیلم نفس

الهام حمیدی در مراسم اکران خصوصی فیلم نفس

الهام حمیدی در مراسم اکران خصوصی فیلم نفس

گزارش  افتتاحیه فیلم سینمایی «نفس»

خبرگزاری فارس: مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار شامگاه یکشنبه با حضور عوامل سازنده این اثر سینمایی، اصحاب رسانه، سینماگران و تعدادی از مردم که بلیت فیلم را خریداری کرده بودند در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.
در ابتدای این مراسم که اجرای آن بر عهده علی ضیاء بود،عوامل سازنده فیلم همچون مهران احمدی، گلاره عباسی، پانته‌آ پناهی‌ها، جمشید هاشم پور و … با دعوت مجری و کارگردان، روی صحنه حاضر شدند.

نرگس آبیار در این مراسم طی سخنانی گفت: از اینکه در اینجا حضور پیدا کردید بسیار ممنونم و منت گذاشتید که در این ترافیک سنگین تهران خودتان را به پردیس سینمایی کوروش و افتتاحیه فیلم سینمایی «نفس» رساندید. فیلم نفس در مورد معصومیت و کودکی همه ما است که ما آن را تجربه کردیم. گاهی لازم است که آن زمان یادمان باشد.

وی در ادامه عنوان کرد: امیدوارم به کمک این فیلم بتوانیم آن روزها را تجربه کنیم. همچنین خوشحال نیز هستم که در کنار شما امشب یک بار دیگر فیلم «نفس» را می‌بینم. امیدوارم همه شما نیز فیلم را دوست داشته باشید.

آبیار در ادامه افزود: البته برای بی‌نظمی‌ای که پیش آمد عذرخواهی می‌کنم. باید بگویم که این فیلم واقعاً همدلانه ساخته شد. «نفس» در بیابان، خیابان، دشت و دمن و صحرا ساخته شد به همین جهت کار برای همه سخت شد. اگر کمک همه دوستان نبود این فیلم ساخته نمی‌شد.

مهران احمدی بازیگر فیلم «نفس» نیز در سخنانی گفت: ما تمام تلاش‌مان را کردیم که یک فیلم سینمایی نوستالژیک خوب بسازیم، با فاصله‌گذاری‌های مدنظر در «نفس» سعی کردیم فاصله‌مان را با شما کم کنیم.

ساعد نیکذات که مدیریت فیلمبرداری «نفس» را بر عهده داشت، عنوان کرد: در صفحه مجازی خود نوشتم که فیلم سینمایی «نفس» را تماشا نکنید، این فیلم را زندگی کنید.

بر پایه این گزارش در ادامه مراسم توسط نرگس آبیار تندیس فیلم سینمایی «نفس» به احترام سادات برومند همسر زنده یاد داود رشیدی تعلق گرفت.

برومند نیز عنوان کرد: من و خانوادم از مردم، مطبوعات، عکاسان و سینماگران و همه و همه ممنون هستیم. دلم می‌خواهد از خجالت همه شما دربیایم، اما واقعا نمی‌توانم. اگر داود اینجا بود حتما خیلی خیلی خوشحال می‌شد.

در ادامه، مهدی یراحی ترانه‌ای را برای حاضرین اجرا کرد.

در مراسم افتتاحیه فیلم «نفس» افراد و سینماگرانی چون کاظم هژیرآزاد، عبدالرضا اکبری، پندار اکبری، حجت‌السلام آهنگری، مهران احمدی، کیهان ملکی، امیر غفارمنش، مریم بوبانی، مریم کاویانی، جمشید هاشم‌پور، ستاره اسکندری، مینا وحید، نیلوفر پارسا، الهام حمیدی، شیرین یزدان‌بخش، احترام سادات برومند، پانته‌آ پناهی‌ها، فریدون عموزاده، مهدی یغمایی، محسن افشانی، ستاره اسکندری، الهام پاوه‌نژاد، دکتر معین، نازنین بیاتی، گلاره عباسی، رضا یزدانی، نگین صدق‌گویا و فیض‌الله عرب‌ سرخی حضور داشتند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها