۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۳ دی ۱۳۹۵
  • کد خبر :57800
  • بدون دیدگاه

افتتاح خط تولید مهمات کالیبر کوچک در ایران+تصاویر

صبح امروز (دوشنبه) با حضور سردار حسین دهقان وزیر دفاع خط تولید مهمات کالیبر کوچک افتتاح شد.

خط تولید مهمات کالیبر کوچک با حضور سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش  فارس ، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در آئین افتتاح خط تولید مهمات کالیبر کوچک در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع طی سخنانی اظهار داشت: در راستای آمایش صنعتی صنایع دفاعی وزارت دفاع، به روز آوری خطوط تولیدی و افزایش ظرفیت تولیدات دفاعی، امروز شاهد افتتاح و بهره برداری از خط تولید مهمات کالیبر کوچک هستیم.

وی افزود: با افتتاح و بهربرداری از این خط تولیدی، ضمن تأمین کلیه نیازمندی های نیروهای مسلح به مهمات کالیبر کوچک، ظرفیت تولید این مهمات به دو برابر افزایش یافته و زمینه را برای صادرات آن نیز فراهم ساخته است.

وزیر دفاع با بیان اینکه فرآیند راه اندازی از خط تولید در کمتر از یکسال صورت گرفته است تصریح کرد: مهمات تولیدی به لحاظ کیفیت با استانداردهای جهانی برابری می کند و امیدواریم مسیری را که آغاز کرده ایم با جدیت بیشتری دنبال کنیم.

دهقان در پایان از مدیران، متخصصان و کارکنان سازمان صنایع دفاع به ویژه گروه صنایع مهمات سازی که با همت بلند و عزمی راسخ در مسیر خودکفایی و افزایش اقتدار دفاعی گام بر می دارند قدردانی کرد.

http://media.mehrnews.com/d/2017/01/02/4/2325587.jpg

افتتاح خط تولید مهمات کالیبر کوچک در ایران

افتتاح خط تولید مهمات کالیبر کوچک در ایران

افتتاح خط تولید مهمات کالیبر کوچک در ایران

افتتاح خط تولید مهمات کالیبر کوچک در ایران

http://media.mehrnews.com/d/2017/01/02/4/2325592.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
مطالب مرتبط
دیدگاه ها