۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۱ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50465
  • بدون دیدگاه

جزئیات و تصاویر اعدام قاتل ۳ مامور نیروی انتظامی در کازرون

قاچاقچی معروف مواد مخدر استان فارس که در چند پرونده محکوم به حمل، نگهداری، قاچاق و فروش مواد مخدر بود، صبح امروز در شهرستان کازرون به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش “تالار خبر” و به نقل از کازرون نما، حجت الاسلام لطفی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کازرون طی گفتگوئی با کازرون نما، با اشاره به سوابق این محکوم عنوان داشت: “عباس . ط” علاوه بر اتهامات مختلف، از جمله قاچاق و فروش مواد مخدر و همچنین شرارت های متعدد، در نوروز امسال پس از دستگیری اقدام به تیراندازی و شهادت ۳ تن و مجروحیت یک تن از نیروهای خدوم انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کازرون کرده بود.

حجه الاسلام والمسلمین عبدالحسین لطفی افزود: محکوم علیه به اتهام خرید و فروش ۱۰۰گرم مواد مخدر از نوع هروئین و خرید و فروش ۳۹ گرم مواد مخدر از نوع شیشه و حمل و نگهداری ۴۰ گرم هروئین از سوی دادگاه انقلاب اسلامی کازرون به مجازات اعدام در ملاء عام محکوم گردید که حکم در شعبه ۵۱ دیوان عالی کشور نیز تائید شد. همچنین این مقام مسئول در بخش دیگر از سخنانش عنوان داشت: پرونده وی در خصوص شهادت و مجروح کردن ماموران نیروی انتظامی در حال رسیدگی بود که باتوجه به اعدام این مجرم، مطابق با قانون در خصوص آن تصمیم گیری می شود

دادستان عمومی و انقلاب کازرون پس از اجرای این حکم در جمع خبرنگاران با بیان اینکه عزم و اراده دستگاه های امنیتی و دستگاه قضائی در امر مبارزه با مواد مخدر خلل ناپذیر است، تصریح کرد: از همه توان و ظرفیت های قانونی در این امر استفاده خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: مبارزه قاطع با مقوله مواد مخدر، اولین راه کار پیشگیرانه از تجری مجرمان و سوداگران مرگ است و دادسرای شهرستان کازرون در راستای اجرای دقیق و قاطع قانون برنامه های مدونی در امر مبارزه با مواد مخدر در این حوزه قضائی در دستور کار دارد.

شایان ذکر است که در هنگام اجرای حکم، عده ای از خانواده های شهدا و مردم با سر دادن شعارهایی از جمله “نیروی انتظامی تشکر تشکر” و “دادستان تشکر تشکر”، از اجرای سریع و قاطع قانون حمایت کردند.

اعدام قاتل 3 مامور نیروی انتظامی در کازرون

http://kazeroonkhabar.ir/files/images/95-Mordad/32ad9bd1_asq%20(10).jpg

http://kazeroonkhabar.ir/files/images/95-Mordad/f1b471c7_asq%20(13).jpg

http://kazeroonkhabar.ir/files/images/95-Mordad/3f6d8e2d_asq%20(30).jpg

http://kazeroonkhabar.ir/files/images/95-Mordad/4d94e80f_asq%20(19).jpg

اعدام قاتل 3 مامور نیروی انتظامی در کازرون

اعدام قاتل 3 مامور نیروی انتظامی در کازرون

اعدام قاتل 3 مامور نیروی انتظامی در کازرون

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها