۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۸ اسفند ۱۳۹۵
  • کد خبر :60728
  • بدون دیدگاه

اعتراض به خدمات با آتش زدن خودروی”دنا”در دهلران+تصاویر

صاحب خودروی دنا ماشین خود را درمقابل نمایندگی ایران خودرو در دهلران آتش زد .

تالار خبر- ظهر امروز شنبه ۲۸ اسفند و درآخرین روزهای سال یکی از شهروندان دهلران با آتش زدن خودروی خود به استقبال نوروز رفت.

این شهروند دهلرانی که دلیل این اقدام خود را ارائه نکردن سرویس دهی و پاسخ ندادن مناسب نمایندگی ایران خودرو در دهلران عنوان کرده در اقدامی اعتراض آمیز خودروی دنا خود را درمقابل این نمایندگی به آتش کشید.

عبدالصاحب میرحسینی مدیر نمایندگی ۲۵۰۵ ایران خودرو دهلران که  این نمایندگی را یکی از نمایندگی های برتر ایران خودرو در سال های متعدد در سطح استان و کشور می داند ، درخصوص حادثه آتش زدن ماشین دنا به وسیله مالک ، گفت: چند روز گذشته ، این مشتری برای تعویض قطعه درب خودروی خود به این نمایندگی مراجعه کرد که بدلیل  شلوغی کار و تعطیلات پایان سال تا امروز نتوانستیم این قطعه را از بازار و یا شرکت مهیا کنیم  و به وی اعلام کردیم که بعد از تعطیلات نوروز به وی خدمات لازم ارائه میشود .

مدیر نمایندگی ۲۵۰۵ دهلران در ادامه افزود: مشتری با مراجعه حضوری به این دفتر ، ضمن باطل کردن دستور تهیه قطعه امداد ویژه از سیستم ، ماشین خود را با رضایت تحویل گرفت و به بیرون از نمایندگی برد که در ادامه هر تصمیمی برای خودروی خود گرفته به این نمایندگی ارتباطی ندارد و این حادثه بیرون از محوطه کارگاهی و دفتر نمایندگی بوده است.

پس از حضور آتش نشانی در محل ، حریق در این خودرو  به وسیله آتش نشانی شهرداری دهلران مهار شد و به پارکینگ منتقل شد.

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2017/03/5992767_738.jpg

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2017/03/5992768_674.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها
  1. و نوشته است:

    حقتونه هی بخرید