۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۰ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :12072
  • بدون دیدگاه

اضافه شدن ۲ شبکه دیگر به تلویزیون / یک شبکه جدید مخصوص تهران

بزودی ۲ شبکه دیگر به جمع شبکه های ایران اضافه خواهد شد که یکی ویژه مخاطبان کشورهای انگلیسی‌زبان با محوریت “سبک زندگی” و دیگر شبکه جدید تهران به موضوع “کلانشهر…

بزودی ۲ شبکه دیگر به جمع شبکه های ایران اضافه خواهد شد که یکی ویژه مخاطبان کشورهای انگلیسی‌زبان با محوریت “سبک زندگی” و دیگر شبکه جدید تهران به موضوع “کلانشهر تهران” می باشد.

به گزارش تالارخبر به نقل از فارس، مدتی است که راه‌اندازی شبکه جدیدی با زبان انگلیسی در دستور کار سازمان صداوسیما قرار گرفته است.

بنا بر این گزارش، این شبکه جدید قرار است به موضوع سبک زندگی اسلامی بپردازد و از «احسان کاوه» به عنوان مدیر این شبکه نام برده می‌شود.

دفتر این شبکه جدید در ساختمان متعلق به شبکه‌های آی‌فیلم و پرس تی‌وی مستقر است و روی یکی از فضاهای خالی ایران در ماهواره فرستاده خواهد شد.

به گزارش فارس، از دیگر اقداماتی که در حال انجام است، راه اندازی شبکه جدید تهران است. شبکه تهران پیش از این راه اندازی شده بود که با برنامه‌ریزی‌های جدید این شبکه رویکرد اقتصادی به خود گرفت و نام آن به شبکه پنج تغییر یافت.

حالا قرار است شبکه جدید تهران با مشارکت شهرداری تهران راه اندازی شود و ماموریت آن نیز پرداختن به موضوعات مربوط به کلان‌شهر تهران است.

شبکه‌ای که زیرساخت‌های آن مشخص شده و به زودی فعالیت خود را ویژه مردم تهران آغاز می‌کند.

http://media.isna.ir/content/1421755048730_9.jpg/2

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها