۲ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۶ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50053
  • بدون دیدگاه

عکس/اشک های الهه احمدی بعد از ناکامی در المپیک

اگرچه الهه احمدی بعد از شلیک آخر و قطعی شدن خرو ج از جمع بخت داران مدال لبخندی زد و دستی برای حاضران تکان داد اما این شادی خیلی زد جای خود را به گریه ای عمیق داد.

الهه ا حمدی که امروز با نمایش فوق العاده اش مردم ایران را برای اولین بار پای رقابتی به نام تپانچه بادی نشاند با وجود تلاش فراوان موفق به کسب مدال نشد. این در حالی بود که او می توانست با شلیکی بهتر در آخرین تلاش، با حذف حریف چینی به یک قدمی مدال برسد. حریف او اما با شلیکی بهتر از سد تیرانداز ایرانی گذشت و در نهایت هم مدال برنز گرفت.
احمدی که عنوان المپیک لندن را تکرار کرده بود پس از نشستن در صف حذف شده ها و خوش و بش با مربی خود تا آنجا با هم تیمی خود نجمه خدمتی بغضش بترکد. این عکس ها گریه زنی را نشان می دهد که اگرچه تلاشش برای دستیابی به مدال ناکام مانده است اما یکی از بهترین روز اولی های ما را در المپیک ساخت. روزی که فکر کردیم زنان ایران برای اولین بار در تاریخ مدال المپیک را خواهند گرفت. پس اشک را از گونه های الهه احمدی پاک می کنیم و به او بابت تلاش طولانی اش خسته نباشید می گوییم. به امید روزهای بهتری که از راه برسند.

اشک های الهه احمدی بعد از ناکامی در المپیک

گریه الهه احمدی

الهه احمدی : اگر همه چیز اصولی بود امروز یک ایرانی روی سکو می رفت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ الهه احمدی پس از رسیدن به مقام ششمی المپیک و ناکامی در رسیدن به مدال گفت: «سطح مسابقات بالا بود. من هم همه تلاشم را کردم. باید برای اینکه به مدال برسم تلاش بیشتری بکنم. با توجه به اینکه حریف چینی و قهرمان المپیک لندن در این رقابت ها نتوانست طلا بگیرید نشان می دهد که رقابتها رشد داشته است. کار خیلی سخت بود. من هم تلاشم را کردم اما نشد.»
او ادامه داد: «من فقط می توانم بگویم شرمنده مردم هستم. خیلی ها تماس گرفتند و تبریک گفتند اما من هدفم فقط کسب مدال و روی سکو رفتن بود. من در این مدت سختی های زیادی کشیدم که قبال ذکر نیست ولی واقعا اگر همه چیز اصولی بود و از ما حمایت می شد امروز یک ایرانی روی سکو می رفت. من دو سال تمام از زندگی ام زده بودم. حتی سه ماه بچه ام را ندیدم.حالا خیلی ناراحتم.»
همچنین لازلو مربی احمدی گفت: «الهه در مقدماتی عالی بود اما در فینال شرایط فرق کرد و او تفاوت زیادی با مرحله مقدماتی داشت. البته شرایط فینال معمولا به این صورت است و عدالت رعایت نمی شود. من باور داشتم که الهه می تواند مدال بگیرد اما نتوانست تمام توانش را بگذارد. با این حال من خیلی ناراحت نیستم چون معتقدم تلاشش را کرد. فقط امیدوارم خودش بتواند دوباره به شرایط ایده ال برگردد و زودتر این ناراحتی را فراموش کند.»
او ادامه داد: «همه می دانند که ما در شرایط سختی تلاش کردیم. شاید اگر اوضاع بهتر بود، الهه امروز نتیجه بهتری می گرفت.»
او درباره نجمه خدمتی هم گفت: «نجمه تیراندازی است که استارتش در نتیجه ای که می گیرد، خیلی تاثیر دارد. اگر شروع راحتی داشته باشد، به موفقیت می رسد، در غیر اینصورت کارش سخت می شود. امروز نجمه، شروع سختی داشت.»

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها