۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۸ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54470
  • بدون دیدگاه

استقبال پسر و دختران طرفدار پرسپولیس از این تیم در اهواز

جمعی از پسر و دختران طرفدار پرسپولیس تهران امشب (چهارشنبه) به استقبال این تیم در فرودگاه اهواز رفتند .

جمعی از پسر و دختران طرفدار پرسپولیس تهران امشب (چهارشنبه) به استقبال این تیم در فرودگاه اهواز رفتند .پرسپولیس فردا در ورزشگاه غدیر اهواز با استقلال خوزستان دیدار می‌کند.

دختران طرفدار پرسپولیس

دختران طرفدار پرسپولیس

دختران طرفدار پرسپولیس

دختران طرفدار پرسپولیس


در همین زمینه بخوانید :

اهواز عامل تاثیرگذار در معادله صدرنشینی

پرسپولیس با پایان هفته هشتم پرسپولیس گوی سبقت را در صدر جدول از تراکتورسازی ربود؛ اما دیدار سخت خارج از خانه این تیم برابر استقلال خوزستان در هفته نهم، می تواند معادلات صدر جدول را به هم بریزد.

پرسپولیس فصل گذشته در روزهای بد ابتدای فصل خود در دیداری که اشتباهات دروازه بان نیز مزید بر علت شد، برابر استقلال خوزستان شکست خورد. آبی های اهوازی هرچند در نتیجه گیری نسبت به فصل گذشته افت داشته اند؛ اما تیم پورموسوی با ارائه فوتبالی تهاجمی نسبت به گذشته مطمئنا حریفی سخت برای این تیم خواهد بود.

پرسپولیس در صورت کسب پیروزی در این دیدار قطعا صدرنشین لیگ خواهد ماند؛ اما تساوی در دیدار عصر پنج شنبه برابر استقلال خوزستان می تواند صدرنشینی تیم برانکو را تهدید کند.

تراکتورسازی، هفته نهم میزبان فولاد خوزستان است. اگر شاگردان قلعه نویی در این دیدار موفق به پیروزی برابر فولاد خوزستان شوند، در صورت تساوی پرسپولیس قطعا جانشین این تیم خواهند شد. تعداد تساوی دو تیم بالانشین لیگ برتر در عدد ۸ برابر است و تراکتوری ها در صورت پیروزی با حداقل نتیجه می توانند با استفاده از غفلت شاگردان برانکو بعد از یک هفته، صدرنشینی را پس بگیرند.

نکته جالب توجه این است که در حالیکه رقابت برای سایر رتبه های لیگ برتر میان بسیاری از تیم ها در جریان است، رتبه های اول و دوم لیگ برتر تنها در اختیار قرمزهای تهران و تبریز است و این دو تیم حتی با شکست در این هفته نیز جایگاه خود را از دست نخواهند داد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها