۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11034
  • بدون دیدگاه

اینستاگرامی‌ها کدام فوتبالیست را بیشتر دنبال می‌کنند؟

از رونالدو تا لیونل مسی / پرطرفدارترین فوتبالیست ها در اینستاگرام

اگر از دنباله روهای فوتبال مخصوصا اروپا باشید ، حتما برایتان جالب است بدانید کدام بازیکنان بیشترین طرفدار یا همان فالوور را در شبکه مجازی اینستاگرام دارند ، یه همین…

اگر از دنباله روهای فوتبال مخصوصا اروپا باشید ، حتما برایتان جالب است بدانید کدام بازیکنان بیشترین طرفدار یا همان فالوور را در شبکه مجازی اینستاگرام دارند ، یه همین منظور در این مطلب می پردازیم به معرفی پرطرفدارترین فوتبالیست ها در اینستاگرام همراه با تصاویر .

شبکه اجتماعی اشتراک گذاری فیلم و عکس اینستاگرام که در سال ۲۰۱۰ توسط کوین سیستروم و مایک کریگر راه اندازی شد، حالا پس از گذشت ۵ سال به یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

در کنار جوانان و اعضای حقیقی که عضو اینستاگرام هستند، شرکت ها و سازمان های دولتی، کارخانه ها، روزنامه ها و مجلات، باشگاه های ورزشی و برندهای معروف دنیا برای خود صفحه اختصاصی دارند.
از سوی دیگر هنرمندان، ورزشکاران و حتی سیاستمداران هم یک پای دیگر این شبکه اجتماعی هستند و البته از پرطرفداران( followers) اینستاگرام هم محسوب می شوند.

در ایران نیز بازیگران، خوانندگان، هنرمندان، ورزشکاران و حتی سیاستمداران ایرانی برای خود صفحه اختصاصی دارند.

در این گزارش به پرطرفدارترین فوتبالیست‌های حاضر در اینستاگرام می پردازیم.

۱- نیمار

شاید برخلاف بسیاری که فکر می کنند رونالدو یا مسی باید پرطرفدارترین چهره فوتبالی در اینستاگرام هم باشند اما این گونه نیست؛ نیمار با بیش از ۲۰ میلیون فالور در صدر پرطرفدارترین بازیکنان در اینستاگرام قرار دارد.
البته شاید دلیل تعداد بالای فالورهای نیمار، تعدد پست های منتشر شده او در اینستاگرام باشد. این بازیکن برزیلی بارسلونا تاکنون ۲۷۵۶ پست منتشر کرده است.

پرطرفدارترین فوتبالیست ها در اینستاگرام
۲- رونالدو
پس از نیمار، ستاره پرتغالی رئال مادرید با بیش از ۱۷ میلیون فالور در رده دوم قرار دارد، رونالدو تا لحظه تهیه این گزارش ۳۸۹ پست را منتشر کرده است. مرد سال فوتبال جهان برخلاف نیمار که ۹۲۴ نفر را در اینستاگرامش دنبال می کند(following) تنها ۱۳ نفر را دنبال می کند.
اینستاگرام کریستیانو رونالدو

۳- مسی
لیونل مسی هم با بیش از ۱۴ میلیون فالور پشت سر رونالدو در رده سوم این رده بندی قرار دارد. فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا تا کنون ۱۱۵ پست منتشر کرده و ۱۱۶ نفر را هم دنبال می کند.

اغلب کسانی که مسی، آن ها در اینستاگرام دنبال می کند بازیکنان بارسا یا تیم ملی آرژانتین هستند.

اینستاگرام لیونل مسی

۴- حیمز رودریگز
یکی دیگر از نکات جالب توجه در این لیست، قرار گرفتن بازیکن جوان رئال مادرید در رده چهارم است. خامس رودریگز آقای گل جام جهانی ۲۰۱۴ نزدیک به ۹ میلیون طرفدار در اینستاگرام دارد.

خامس همچنین ۴۳۳ پست را منتشر کرده و ۲۴۴ دنبال کننده هم دارد.
اینستاگرام خامس رودریگز

۵- لوئیز
پرطرفدارترین بازیکنی که جزو دو تیم بارسلونا و رئال مادرید نیست، داوید لوییز برزیلی است. مدافع باشگاه پاری سن ژرمن با بیش از ۱۰۰۰ پست و ۶۲۳ فالویینگ، بیش از ۷ میلیون فالور را در صفحه اینستاگرامش می بیند.

اینستاگرام داوید لوئیز

۶- گرت بیل
گرت بیل دیگر ستاره رئال مادرید که ۳۹ نفر را دنبال می کند و ۱۵۵ عکس را هم منتشر کرده، توانسته چیزی در حدود ۵ میلیون و هفتصد هزار طرفدار برای خود دست و پا کند.

اینستاگرام گرت بیل

۷- سیلوا
کاپیتان برزیلی تیم پاری سن ژرمن دیگر بازیکنی است که بالاتر از همبازی باشگاهی اش زلاتان ابراهیموویچ، در این لیست ۱۰ نفره قرار گرفته است.

تیاگو سیلوا با ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار طرفدار، تا کنون ۹۷۰ پست را انتشار داده و ۶۹۰ نفر هم توسط او در اینستاگرام دنبال می شوند.

اینستاگرام تیاگو سیلوا

۸- بکهام
علی رغم این که دیوید بکهام انگلیسی چند سالی است کفش هایش را آویخته اما همچنان طرفداران زیادی چه در صفحات مجازی و چه در دنیای واقعی دارد. همچنین درحالی که بکهام با انتشار تنها ۱۵ عکس و فیلم کوتاه و ۴۹ فالووینگ از کم کاران اینستاگرام محسوب می شود اما ستاره سابق تیم های منچستر یونایتد و رئال مادرید بیش از ۵ و نیم میلیون طرفدار دارد.

اینستاگرام دیوید بکهام

۹-   زلاتان
زلاتان ابراهیموویچ که بیشتر در صفحه اینستاگرامش تصاویر خودش را منتشر می کند و علاقه ای هم به دنبال کردن فرد خاصی در صفحه شخصی اش ندارد، ۵ میلیون طرفدار دارد. کاپیتان تیم ملی سوئد تا کنون ۱۲۱ پست گذاشته است.

اینستاگرام زلاتان ابراهیموویچ

۱۰- دنی آلوز
نفر آخر این لیست ۱۰ نفره، یکی از فعال ترین بازیکنان اینستاگرام است؛ دنی آلوز بازیکن برزیلی بارسلونا تا کنون ۱۰۳۸ پست منتشر کرده و با این روندی که طی کرده تا چند روز دیگر به رکورد۵ میلیون فالور دست پیدا خواهد کرد.

اینستاگرام دنی آلوز

ایکر کاسیاس، فالکائو، کاکا، بنزما، رونالدینیو، اینیستا، پیکه از بازیکنانی هستند که بیش از ۳ میلیون طرفدار و سوآرز، رونالدو(بازیکن سابق برزیل)، گوتزه، هازارد، جرارد، رونی، اسکار از بازیکنانی هستند که بیش از ۲ میلیون فالور دارند

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها