۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۷ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :11942
  • بدون دیدگاه

ادعای سرکرده گروهک تکفیری : شیعیان از دین خارج شده‌اند

یک سرکرده گروهک تکفری مدعی شد : شیعیان از دین اسلام خارج شده اند و باید عقایدشان را تصحیح کنیم . “ابومحمد الجولانی” سرکرده گروهک تکفیری “جبهه النصره” در گفت…

یک سرکرده گروهک تکفری مدعی شد : شیعیان از دین اسلام خارج شده اند و باید عقایدشان را تصحیح کنیم .

“ابومحمد الجولانی” سرکرده گروهک تکفیری “جبهه النصره” در گفت وگویی با شبکه “الجزیره” البته بدون نشان دادن چهره وی، بر مقابله با شیعیان و تفکر آنها تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، الجولانی تاکید کرد: ماموریت النصره سرنگونی نظام “بشار اسد” اسد و با سرنگونی این نظام، حزب الله نیز به ناچار از بین خواهد رفت.

وی افزود: علوی ها از نظر ما یک طایفه خارج شده از دین و اسلام هستند.

الجولانی در ادامه درباره اماکن عبادت و ضریح های مقدس مربوط به شیعیان گفت: با آنها بر اساس شریعت رفتار می کنیم و کسانی را به سوی آنها میفرستیم تا عقایدشان را تصحیح کند.

وی در خصوص مسیحیان و شیعیان در سوریه عنوان کرد: اغلب مسیحیان در کنار نظام ایستاده اند و با ما می جنگند اما ما با آنها جنگی نداریم و مسئولیت آنچه که آمریکا انجام می دهد را بر عهده نمی گیریم اما روستاهای شیعی که در حال حاضر محاصره کرده ایم مناطقی است که با آنها جنگ داریم.

“بشار جعفری” نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در واکنش به این مصاحبه الجزیره با الجولانی گفت این کار برای ترویج تروریسم انجام شده است.

ادعای سرکرده گروهک تکفیری : شیعیان از دین خارج شده‌اند
منبع: شیعه نیوز

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها