۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲ بهمن ۱۳۹۵
  • کد خبر :58607
  • بدون دیدگاه

ادای احترام پرسپولیسی ها به درگذشتگان حادثه پلاسکو+تصاویر

سرمربی و جمعی از اعضای کادرفنی پرسپولیس با حضور در یکی از ایستگاه های آتش نشانی به آتش نشانان ادای احترام کردند.

تالار خبر : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان تمرین امروز تیمش با حضور در یک ایستگاه آتش‌نشانی از زحمات آتش‌نشانان تقدیر کردند.

در حالی که از روز پنجشنبه ساختمان پلاسکوی تهران کماکان در آتش می‌سوزد اما آتش‌نشانان بسیاری با به خطر انداختن جان خود در تلاش هستند تا شدت حادثه رخ داده را کمتر کنند و در حتی در این راستا برخی از آتش‌نشانان کشورمان هم به شهادت رسیدند.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در همین راستا و برای ارج نهادن به زحمات آتش‌نشانان کشورمان امروز و پس از تمرین تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در ایستگاه ۲۷ آتش‌نشانی که در مجاورت ورزشگاه شهید درفشی‌فر محل تمرین سابق تیم پرسپولیس قرار دارد حاضر شد و به مقام بالای شهدای آتش‌نشانی ادای احترام کرد.

برانکو همچنین دقایقی با آتش‌نشانان حاضر در این ایستگاه آتش‌نشانی به صحبت پرداخت و آنها را قهرمانان واقعی توصیف کرد که با به خطر انداختن جان خود در تلاش هستند تا به وظیفه خطیر خود عمل کنند.

همچنین ماموران آتش‌نشانی حاضر در این ایستگاه از اینکه برانکو به این ایستگاه آمده و به این ایستگاه آمده و از آنها قدردانی  کرده تشکر کردند.

سرمربی تیم پرسپولیس گفت:به ملت ایران و به خانواده آتش نشانان از دست رفته تسلیت می گویم.

برانکو ایوانکوویچ پس از حضور در ایستگاه آتش نشانی و ابراز همدردی با آتش نشانان اظهار داشت: خیلی بابت اتفاقی که برای آتشنشان ها افتاد ناراحتم و حالم بد است. آنها به خاطر هموطنانشان جان خود را از دست دادند. به ملت ایران و به خانواده آتش نشانان از دست رفته تسلیت می گویم.

وی افزود:آتش نشانان می دانند که چه کار خطیری دارند اما باز هم در راه نجات مردم گام برمی دارند.این حادثه تلخ را تسلیت می گویم.این رویداد، فاجعه بسیار عظیمی بود. امیدوارم که دیگر از این اتفاقات رخ ندهد.

ادای احترام پرسپولیسی ها به درگذشتگان حادثه پلاسکو

ادای احترام پرسپولیسی ها به درگذشتگان حادثه پلاسکو

http://www.perspolisnews.com/images/95/havashi/atash-derafshi/4.jpg

http://www.perspolisnews.com/images/95/havashi/atash-derafshi/5.jpg

http://www.perspolisnews.com/images/95/havashi/atash-derafshi/8.jpg

پرسپولیس نیوز

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها