۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۹ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55014
  • بدون دیدگاه

عکس/هافبک جوان پرسپولیس در حال خواندن نماز

تصویر تازه منتشر شده از احمد نوراللهی هافبک جوان پرسپولیس تهران در حال خواندن نماز در همین زمینه بخوانید : نوراللهى از پرسپولیس جدا نمى شود احمد نوراللهى را در…

تصویر تازه منتشر شده از احمد نوراللهی هافبک جوان پرسپولیس تهران در حال خواندن نماز

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/10/Ahmad-Norolahi.jpg


در همین زمینه بخوانید :

نوراللهى از پرسپولیس جدا نمى شود

احمد نوراللهى را در شرایط فعلى مى توان بااستعداد و آینده دارترین بازیکن پرسپولیس دانست که البته با توجه به شرایط این تیم در ترکیب اصلى راه نیافته و در بیشتر دیدارها به عنوان بازیکن جانشین به بازى فراخوانده شده است.

او که در دیدار با سپاهان با توجه به غیبت کامیابى نیا فرصت حضور در ترکیب این تیم را به دست آورده بود، توانست عملکرد مثبتى از خود به جا بگذارد و البته بعد از آن با توجه به بازگشت هافبک دفاعى باتجربه این تیم بار دیگر به نیمکت چسبید.

نکته جالب اینکه او توانست در بازى با نفت با حضوردر زمین و با ارسال زیبا از کرنر زمینه یکى از گل هاى این تیم برابر نفت را نیز فراهم کند و در نهایت بار دیگر برابر استقلال خورستان نیمکت نشین شد و به عنوان بازیکن جانشین فرصت بازى یافت.

این نیمکت نشینى هاى پیاپى باعث شده تا بار دیگر شایعاتى مبنى بر ترک این تیم توسط او شنیده شود. اما این بازیکن با درک شرایط فعلى و شناخت از موقعیت مناسبى که آن را اکنون در اختیار دارد نمی خواهد جمع سرخپوشان را ترک کند و با مشورت با دوستان نزدیکش به این مساله رسیده که باید با صبر و تمرین مسیر نزدیک تر رسیدن به ترکیب اصلى را بپیماید.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها