۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :54731
  • بدون دیدگاه

اجساد متلاشی شده داعش در خیابان‌های کرکوک(تصاویر+۱۸)

منابع خبری در درگیری داعش و نیروهای امنیتی عراق در شهر کرکوک نزدیک به ۷۰ تن از تروریست های داعش به هلاکت رسیدند و ۳۵ نفر نیز دستگیر شدند.

براساس گزارش منابع خبری در درگیری اعضای گروه تروریستی داعش و نیروهای امنیتی عراق نزدیک به ۷۰ تن از تروریست های داعش به هلاکت رسیدند و ۳۵ نفر نیز دستگیر شدند.

تالار خبر: رسانه های عراقی پس از حملات انتحاری داعش به  مناطق کرکوک و کشته شدن دست‌کم ۲۱ نفر تصاویری را از درگیری عناصر داعش و نیروهای امنیتی عراق منتشر کردند.

براساس گزارش منابع خبری در درگیری داعش و نیروهای امنیتی عراق در شهر کرکوک نزدیک به ۷۰ تن از تروریست های داعش به هلاکت رسیدند و ۳۵ نفر نیز دستگیر شدند.

اجساد متلاشی شده داعشیان در خیابان‌های کرکوک

http://www.fardanews.com/files/fa/news/1395/8/1/427258_248.jpg

http://www.fardanews.com/files/fa/news/1395/8/1/427259_625.jpg

http://www.fardanews.com/files/fa/news/1395/8/1/427260_187.jpg


در همین زمینه بخوانید :

 کشته شدن ده ها تروریست داعش در حمله های هوایی به موصل عراق

به گزارش پایگاه خبری رأی الیوم، یک مقام مسئول در سرویس های مبارزه با تروریسم عراق گفت که ۴۸ جسد متعلق به تروریست های داعش به مراکز شناسایی اجساد و ۷۵ تروریست زخمی نیز به بیمارستان موصل منتقل شدند.
همچنین جنگنده های اف ۱۶ عراق، سه پایگاه تروریست های داعش در منطقه کوکجلی در شرق موصل را منهدم کردند.
عملیات آزاد سازی موصل از اولین ساعات روز دوشنبه ۲۶ مهر ماه آغاز شده و نیروهای عراقی مواضع تروریست های داعش را با آتش سنگین توپخانه در محورهای شمالی و جنوبی هدف قرار دادند و نیروهای واکنش سریع نیز به شش کیلومتری جنوب این شهر رسیده اند.
انتظار می رود این عملیات که با وجود مشارکت حدود ۳۰ هزار نیروی دولتی و مبارزان قبایل سنی و پیشمرگه ها هفته ها یا حتی ماه ها به طول بیانجامد. گفته می شود چهار تا هشت هزار داعشی در موصل مستقر هستند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها