۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۹ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51704
  • بدون دیدگاه

اتوبوس VVIP ویژه تیم پرسپولیس آماده میشود+تصاویر

مسوولان پرسپولیس با حضور در خط تولید اتوبوس های اسکانیا در ایران، قرارداد خرید اتوبوسی ویژه را با شرکت عقاب افشان به امضاء رساندند.

به گزارش خبرگزاری تالار خبر و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جعفر کاشانی، علی‌اکبر طاهری، محمد ترکاشوند و پندار خمارلو امروز (سه‌شنبه) به منظور بازدید از خط تولید اتوبوس‌های اسکانیا در ایران و عقد قرارداد خرید یک دستگاه اتوبوس VVIP ، سفر یک روزه‌ای را به استان سمنان داشتند.

در جریان این سفر مسئولان باشگاه پرسپولیس علاوه بر بازدید از شرکت و خط تولید اتوبوس که با همراهی عبدالله اکبری‌راد مدیرعامل شرکت انجام شد، قرارداد خرید یک اتوبوس دو محور (مارال) منعقد شد.

طراحی داخلی این اتوبوس به‌صورت VVIP با امکانات رفاهی لازم خواهد بود. همچنین طراحی بیرونی و داخلی اتوبوس مختص پرسپولیس به انجام رسیده است و با انعقاد قرارداد در مرحله تولید قرار می‌گیرد. زمان تحویل اتوبوس اواخر پاییز جاری اعلام شده است.

همچنین در جریان بازدید مدیران پرسپولیس از این کارخانه و مشاهده مراحل تولید اتوبوس‌های شهری و بین شهری این شرکت با استقبال کارکنان روبه‌رو شدند که از تولید اتوبوسی برای تیم فوتبال پرسپولیس، همچنین قرار داشتن تیم در صدر جدول و شرایط خوب آن ابراز خوشحالی می‌کردند. آنها با مسئولان باشگاه عکسی هم به یادگار گرفتند.

اتوبوس VVIP ویژه تیم پرسپولیس آماده میشود

اتوبوس VVIP ویژه تیم پرسپولیس آماده میشود

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1395/06/09/139506091327032928524504.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01138967.jpg

http://11news.ir/files/fa/news/1395/6/9/49820_994.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها