۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51610
  • بدون دیدگاه

عکس/اتوبوس ویژه تیم ملی فوتبال رونمایی شد

از اتوبوس مخصوص تیم ملی که برای حمل‌ونقل بازیکنان، مربیان و عوامل این تیم تدارک دیده شده است، رونمایی شد.

به گزارش “تالار خبر”، در حالی که ملی‌پوشان فوتبال ایران تنها در رقابت‌های جهانی و آسیایی با این پدیده مرسوم در فوتبال جهان آشنا بودند، فدراسیون فوتبال سرانجام به این نتیجه رسید که اتوبوس اختصاصی تیم‌های ملی را خریداری و در اختیار سازمان تیم‌های ملی قرار بدهد.

از این اتوبوس امروز در اولین تمرین  ملی‌پوشان در ورزشگاه آزادی پیش از بازی قطر رونمایی شد. اتوبوسی که هزینه آن را اسپانسر مخابراتی تیم‌ملی تامین کرده است. این اتوبوس منقش به پرچم ایران و آرم یوزپلنگ است که به نوعی هویت فوتبال ملی ما به شمار می‌آید.

مهدی تاج و محمدرضا ساکت که به همراه کارلوس کی‌روش وظیفه اداره تیم‌ملی را برعهده دارند، به دنبال نزدیک کردن استانداردهای کیفی تیم‌ملی به رقبای آسیایی و اروپایی هستند. بعد از اعلام خبر تغییر برند پیراهن تیم‌ملی در مسابقات مقدماتی جام‌جهانی این دومین کار این تیم است.

جالب اینکه از اتوبوس تیم‌ملی در روزی رونمایی شده که اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور  و دوست نزدیک مهدی تاج در تمرین حضور خواهد داشت. جهانگیری کسی است که گفته می‌شود بیشترین حمایت را از تاج برای حضور در پست ریاست فدراسیون داشته است. حضور او در جمع ملی‌پوشان این پیام را برای آنها دارد که دولت روحانی حامی تیمی است که قرار است پنجمین صعود تاریخ ایران را به رقابت‌های جام‌جهانی رقم بزند. تیمی با استعداد که نباید کوچکترین کاستی و بهانه‌ای برای ناکامی داشته باشد.

اتوبوس ویژه تیم ملی فوتبال رونمایی شد

اتوبوس ویژه تیم ملی فوتبال رونمایی شد

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim//Uploaded/Image/1395/06/08/1395060817102462685094410.jpg

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim//Uploaded/Image/1395/06/08/1395060817095349785094310.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها
  1. اميرعلى نوشته است:

    ندیم امیرى اصلیتش افغان است نه ایرانى دوست عزیز میتوانى
    بیشتر معلومات بگیری