۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۹ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :12005
  • بدون دیدگاه

رونالدو از رئال میرود ؟

اتفاق عجیب در مادرید / اعلام آمادگی رئال برای فروش رونالدو

در حالیکه کریستیانو رونالدو تا سال ۲۰۱۸ با باشگاه رئال قرارداد دارد ، اما روز گذشته این باشگاه مادریدی برای فروش مهاجم ۲۸ ساله خود اعلام آمادگی کرد و باعث…

در حالیکه کریستیانو رونالدو تا سال ۲۰۱۸ با باشگاه رئال قرارداد دارد ، اما روز گذشته این باشگاه مادریدی برای فروش مهاجم ۲۸ ساله خود اعلام آمادگی کرد و باعث تعجب همگان شد.

خبر مربوط به جدایی رونالدو از رئال مادرید، هواداران این تیم را شگفت زده کرده و بسیاری از مردم مادرید انتشار این خبر را با شیطنت روزنامه اسپورت کاتالونیا هم راستا می‌دانند اما این موضوع فراتر از یک شیطنت رسانه‌ای است و کریستیانو رونالدو با توجه به تایید رسمی روابط عمومی باشگاه رئال مادرید در حال ترک این باشگاه است.

شرط فروش رونالدو این است که پیشنهادی بسیار بیشتر از رقم اصلی قرارداد او با رئال مادرید داشته باشد و رئال مادریدحداقل معادل حقوق سه سال گذشته وی را یکجا تصاحب کند. این پیشنهاد با این رویه، باید در حدود ۱۳۰ میلیون یورو باشد که البته ارایه آن، فارغ از بلندپروازی‌های مالک عرب پاری‌سن ژرمن از باشگاه دیگری برنخواهد آمد.

قرارداد رونالدو با رئال مادرید تا پایان سال ۲۰۱۸ است اما به صورت مشروط منعقد شده است و طبق قرارداد حق دارد برای انتقال خود به تیمی دیگر از باشگاه درخواست قطع همکاری کند.

خورخه مندس مدیربرنامه‌های اصلی رونالدو با دیگر دلال شاغل در باشگاه رئال مادرید یعنی برونزتی در این فرایند هم‌داستان نیست و مانوئل استبان، نویسنده شهیر فوتبال اسپانیا در روزنامه آس معتقد است که تسویه حساب این دو دلال قدیمی باعث جدایی رونالدو از رئال مادرید خواهد شد.

اتفاق عجیب در مادرید / اعلام آمادگی رئال برای فروش رونالدو

 

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها