۲ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۷ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53504
  • بدون دیدگاه

اتفاق عجیب و خطرناک در جشن تولد علی پروین+عکس

مراسم جشن تولد پیشکسوت پرسپولیس،با حواشی همراه شد.

مراسم جشن تولد “علی پروین” پیشکسوت پرسپولیس،با حواشی عجیبی همراه شد.
به گزارش  “تالار خبر”،یکی از برنامه‌های اصلی مراسم شب گذشته پیشکسوتان پرسپولیس جشن تولد ۷۰ سالگی علی پروین بود.
درحاشیه این جشن، مراسم آتش بازی هم ترتیب داده شد اما سروصدای مواد منفجره و آتش‌زا به حدی بود که علی پروین نسبت به این موضوع معترض شد.
او که در لحظات اولیه آتش بازی شوکه شده بود از مسولان برگزاری مراسم خواست به این ماجرا پایان دهند.
تصویر علی پروین وقتی در حال فرار از صحنه آتش بازی بود را ببنید:

اتفاق عجیب در جشن تولد علی پروین


در همین زمینه بخوانید :

اختلاف در برگزاری جشن تولد علی پروین

به گزارش ورزش سه، شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس که در زمان مدیریت رویانیان شکل گرفت در دور جدید فعالیت‌های خود مراسمی را ترتیب داده و بر اساس دعوت‌نامه‌هایی که برای بسیاری از پیشکسوتان ارسال‌شده قراراست مراسمی امشب دریکی از رستوران‌ها برگزار شود.

از مدیران عامل سابق پرسپولیس و برخی چهره‌های صاحب‌نام و حتی مسوولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نیز برای این مراسم دعوت به‌عمل‌آمده و حتی برای مدیران کنونی باشگاه نیز دعوت‌نامه ارسال‌شده است.
از آن‌سو باشگاه پرسپولیس در آستانه برگزاری این مراسم هرگونه فعالیت شرکت ثالثی برای پیشکسوتان را غیرقانونی دانسته و حتی تهدید به پیگرد قضایی کرده است. این در حالی است که شرکت کهن پرسپولیس فعالیت‌های خود را کاملاً قانونی دانسته و به‌واسطه ثبت شرکت آن را دارای وجاهت می‌داند.

هیات مدیره این شرکت بر اساس رأی‌گیری انجام‌شده با حضور تعداد کثیری از پیشکسوتان انتخاب‌شده بود. این شرکت برای پیشکسوتان مستمری و حقوق ماهیانه درنظرگرفته و آنها را بیمه کرده بود.  حالا در آستانه برگزاری چنین مراسمی موضع‌گیری رسمی باشگاه موجب بروز اختلافاتی خواهد شد. گویا علی پروین طی روزهای گذشته در سایه همکاری با شرکت شخصاً با برخی مهمانان مراسم تماس گرفته و از آنها دعوت به عمل‌آورده است. حال باید دید پروین که رابطه خوبی با باشگاه دارد در مراسم شرکت می‌کند یا خیر و کلا چه موضعی در قبال تهدید باشگاه خواهد گرفت.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها