۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۴ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :11778
  • بدون دیدگاه

آنخل دی ماریا در راه فرانسه / پاری‌سن ژرمن بدنبال ستاره آرژانتینی

باشگاه فرانسوی پاریسن ژرمن خواستار به خدمت گرفتن “آنخل دی ماریا” ستاره آرژانتینی و کنونی باشگاه منچستر یونابتد که این فصل فروغ چندانی در این باشگاه نداشت شد. سران باشگاه…

باشگاه فرانسوی پاریسن ژرمن خواستار به خدمت گرفتن “آنخل دی ماریا” ستاره آرژانتینی و کنونی باشگاه منچستر یونابتد که این فصل فروغ چندانی در این باشگاه نداشت شد.

سران باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه برای تقویت تیم خود از حالا دست به کار شده‌اند. آنها که با قهرمانی دوباره در لیگ فرانسه به دنبال این هستند در لیگ قهرمانان اروپا نیز خود را به جمع چهار تیم برتر مرحله نهایی برسانند خواستار به خدمت گرفتن آنخل دی ماریا شده‌اند.

بر اساس گزارش نشریه اکیپ فرانسه، باشگاه پاری‌سن ژرمن در ازای دریافت دی ماریا حاضر است فان در ویل، مدافع راست خود را به همراه مبلغی پول در اختیار یونایتد قرار دهد. دی ماریا که با قراردادی ۶۰ میلیون پوندی از رئال مادرید راهی اولدترافورد شده بود فصل کابوس واری را سپری کرد و از میانه فصل به یک بازیکن نیمکت نشین در تفکرات لوئیس فن خال تبدیل شد.

باشگاه منچستر یونایتد که به دنبال یک مدافع راست خوب در تعطیلات تابستانی است این پیشنهاد پاریسی‌ها را مورد بررسی قرار خواهد داد.

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2015/05/Angle-Demaria.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها