۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :10556
  • بدون دیدگاه

درآمد ۵۸ میلیارد دلاری اپل در سه ماهه مالی دوم 2015

آماری از میزان درآمد سرسام آور اپل در سال ۲۰۱۵

شرکت اپل در سه ماهه مالی دوم سال ۲۰۱۵ موفق به فروش ۶۱٫۲ میلیون آیفون، ۱۲٫۶ میلیون آی پد و ۴٫۶ میلیون رایانه مک شده و درآمد خود در چین…

شرکت اپل در سه ماهه مالی دوم سال ۲۰۱۵ موفق به فروش ۶۱٫۲ میلیون آیفون، ۱۲٫۶ میلیون آی پد و ۴٫۶ میلیون رایانه مک شده و درآمد خود در چین را هم ۴٫۲ درصد افزایش داده است.

به گزارش خبرگزاری ای ویک، درآمد جهانی این شرکت طی مدت یاد شده به ۵۸ میلیارد دلار رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۴۵٫۶ میلیون دلار بوده رشد ۲۷ درصدی نشان می دهد.

سود خالص اپل هم با رشد ۳۳ درصدی طی این مدت از ۱۰٫۲ میلیارد دلار به ۱۳٫۶ میلیارد دلار افزایش یافته است. باید توجه داشت فروشگاه های آنلاین آی تیونز، App Store و دیگر سرویس های اپل هم طی مدت مورد بررسی عملکرد خوبی داشته و  ۵ میلیارد دلار درآمد برای اپل به ارمغان آورده اند.

تیم کوک مدیر عامل اپل در بیانیه ای که به این منظور منتشر کرده از قدرت گیری مداوم آیفون، مک و اپ استور که بهترین نتایج را در سه ماهه منتهی به مارس برای اپل به ارمغان آورده اند، اظهار هیجان کرده و افزوده ما شاهد افزایش عده افرادی هستیم که به استفاده از آیفون روی می آورند.

این در حالی است که با تبدیل چین به برترین کشور خریدار آیفون به جای آمریکا و همین طور استقبال خوب از ساعت اپل به نظر می رسد روزهای درخشانی در سه ماهه سوم مالی سال ۲۰۱۵ در انتظار اپل است. (فارس)

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها