۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۵ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :11800
  • بدون دیدگاه

علی عبدالمالکی بالاخره آلبومش را به بازار فرستاد

آلبوم “مخاطب خاص” از علی عبدالمالکی به بازار آمد + تیزر

علی عبدالمالکی خواننده محبوب کشور که تا به امروز تمام آهنگهایش را از طریق اینترنت و بصورت زیرزمینی پخش می کرد ، روز گذشته نخستین آلبوم مجاز خود را با…

علی عبدالمالکی خواننده محبوب کشور که تا به امروز تمام آهنگهایش را از طریق اینترنت و بصورت زیرزمینی پخش می کرد ، روز گذشته نخستین آلبوم مجاز خود را با نام “مخاطب خاص” با ۱۵ تراک بسیار زیبا به بازار عرضه کرد.

در این آلبوم عبدالمالکی با چهره هایی نظیر مهرزاد امیرخانی، علیرضا مرتضی قلی، زهرا عاملی، امیر پیرنهان، نرگس جعفری در بخش ترانه به همکاری پرداخت است، ضمن اینکه خود او نیز در بخش ترانه سرایی حضور دارد.

آلبوم "مخاطب خاص" از علی عبدالمالکی
تنظیم کننده‌های قطعات هم افرادی چون مهران عباسی، معین راهبر، امیر فتحی، پازل بند، فرشاد یزدی، کاووس حسینی، امیر بهادر دهقان، شجاعت شفایی و خود عبدالمالکی هستند و این آلبوم مراحل تهیه و تولید‌اش را در استودیوهای راگا، افق، پاپ و آرمیک از سر گذرانده است.

به جز دو قطعه که آهنگسازی آن را «مرتضی پاشایی» و «امیر فتحی» انجام داده اند سایر قطعات توسط علی عبدالمالکی آهنگسازی شده است.

نوازنده‌هایی چون فیروز ویسانلو، بهنام حکیم، پیام طونی، احسان نی زن، عماد نکویی، پدرام فریوسفی، کسری خدیور، پدرام فریوسفی، مهرداد عالمی، کریم قربانی،، فرشید ادهمی و… نیز در این آلبوم به نواختن سازهای تخصصی خود کرده اند.

آلبوم "مخاطب خاص" از علی عبدالمالکی
علی عبدالمالکی  این آلبوم را به مادرش تقدیم کرده و در یادداشتی کوتاه نوشته: «مادرم همزمان برای من هم پدر بود هم مادر و و زیر سایه‌اش هرگز جای خالی پدر را احساس نکردم و این اثر را با تمامی وجودم به دستان پرعاطفه‌اش تقدیم می‌کنم.»

این آلبوم که اولین آلبوم رسمی این خواننده در مارکت رسمی موسیقی محسوب می شود توسط پخش دنیای هنر و در تیراژ گسترده روانه بازار موسیقی شده است.

در پابان سایت تالارخبر از تمامی کاربران و موسیقی دوستان گرامی می خواهد همانند همیشه با تهیه نسخه اورجینال این اثر در جهت حفظ حقوق مادی و معنوی این اثر تلاش کنند.

تیزر البوم جدید و زیبای علی عبدالمالکی به نام مخاطب خاص

منبع: موسیقی پارسی

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها