۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۵ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49972
  • بدون دیدگاه

“آرژینا”جادوگر کلاهبردار اینترنتی دستگیر شد+عکس

زن خلافکاری که از طریق سایت اینترنتی و به بهانه بخت گشایی و باطل کردن سحر و جادو اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

زن خلافکاری که از طریق سایت اینترنتی و به بهانه بخت گشایی و باطل کردن سحر و جادو اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

"آرژینا"جادوگر کلاهبردار اینترنتی دستگیر شد+عکس

به گزارش “تالار خبر” از پلیس آگاهی تهران بزرگ، نهم اردبیهشت ماه امسال زن و شوهری با مراجعه به کلانتری ۱۲۳ نیاوران به مأمورین اعلام کردند که جهت حل مشکل خانوادگی خود از طریق اینترنت با سایتی مربوط به خانمی بنام «ارژینا» آشنا شده و برای دریافت جادو و طلسم مشکل گشا، چندمیلیون تومان به این شخص پرداخت کرده اما با انجام کامل تمامی اقدامات گفته شده از سوی فروشنده طلسم و جادو، هیچگونه تغییری در کاهش مشکلاتشان مشاهده نشده و این خانم نیز حاضر به بازپس دادن وجه پرداختی آنها نیست.

پرونده در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع کلاهبرداری و به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه یک تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات شکات

زن و شوهر جوانِ شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهارات خود عنوان داشتند: از طریق اینترنت با وبلاگ خانمی بنام استاد «مرسانا ارژینا» آشنا شدیم؛ نامبرده در سایت خود ادعا کرده بود که با طلسم و جادو می تواند مشکلات افراد را مرتفع نماید ؛ برای حل مشکل خانوادگی خود، از طریق تماس با شماره تلفن درج شده در داخل وبلاگ با این خانم تماس گرفته و فرد پاسخگو عنوان نمود که در قبال دریافت مبالغی می تواند با جادو و طلسم ، مشکلات ما را مرتفع نماید!! ؛ با این انگیزه و اطمینان، برای خرید طلسم و جادو اعلام آمادگی کرده و در مرحله اول با دریافت دو میلیون تومان، صفحه ای فلزی منقوش به تعدادی اشکال و نقوش نامفهوم از طریق پیک برای ما ارسال شد و این خانم ( مرسانا ارژینا ) طی تماس تلفنی عنوان نمود که این صفحه را در منزل خود نگهداری کنیم تا گرفتاری هایمان برطرف شود.

این زن و شوهر جوان در ادامه شکایت خود عنوان کردند: به علت عدم حصول نتیجه، طی تماس با خانم مرسانا ارژینا، وی درخواست مبالغ دیگری برای طلسم های تکمیلی می کرد و در قبال دریافت مبلغ ۷ میلیون تومان، هر بار اشیاء متفاوتی اعم از پارچه های حاوی جملات نامفهوم، مایعات و مواد مختلف از طریق پیک برای ما ارسال می کرد ؛ نهایتا هنگامیکه هیچکدام از مشکلات ما با این طلسم و جادوها برطرف نشد ، به این خانم اعتراض کرده اما ایشان ضمن فحاشی دیگر پاسخگوی تماس های تلفنی ما نشد.

تحقیقات پلیسی

با آغاز رسیدگی به پرونده و با بررسی محتویات داخل وبلاگ www. Mresana.***.ir مشخص شد که خانم مرسانا ارژینا با تبلیغاتی اعم از طلسم جذابیت و جلب توجه، طلسم بخت گشا و کارگشا ، طلسم عشق و محبت، باطل کردن سحر و زبان بند و رفع گرفتاری و مشکل اقدام به کلاهبرداری از دو شاکی پرونده و تعداد دیگری از شهروندان نموده است.

نهایتا با انجام اقدامات پلیسی ، هویت واقعی استاد مرسانا ارژینا بنام «سمانه . ز» (۳۳ ساله) ساکن سیدخندان – خیابان ابوذر غفاری شناسایی و دستگیر شد.

در ادامه تحقیقات و با بررسی تراکنش مالی حساب های بانکی متهم، کارآگاهان موفق به شناسایی تعدادی دیگر از شکات و مالباختگانی شدند که دقیقا به همین شیوه و شگرد، مورد کلاهبرداری قرار گرفته بودند.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان و دیگر اسناد و مدارک بدست آمده ، به دستور مقام قضایی وبلاگ متهمه مسدود و متهم پرونده نیز جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اتوبان شهید صدر (مسیر شرق به غرب) – ابتدای خیابان قلندری شمالی مراجعه نمایند.

منبع:جام جم

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها