۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۲ اسفند ۱۳۹۳
  • کد خبر :8649
  • بدون دیدگاه

گابریل تحت عمل جراحی جمجمه قرار می‌گیرد

آخرین وضعیت گابریل هافیک برزیلی پرسپولیس

“فرناندو گابریل” هافیک یرزیلی پرسپولیس که در بازی دیروز مقابل نفت مسجد سلیمان از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شده بود ، بعدازظهر امروز جمعه تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد….

“فرناندو گابریل” هافیک یرزیلی پرسپولیس که در بازی دیروز مقابل نفت مسجد سلیمان از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شده بود ، بعدازظهر امروز جمعه تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد.

بنابر اعلام میثم علیپور فیزیوتراپ پرسپولیس که همراه با مدیر رسانه‌ای و دیگر نمایندگان باشگاه، گابریل را در بیمارستان همراهی می‌کنند، این بازیکن بعدازظهر امروز جمعه توسط دکتر کامبوزیا متخصص جراح فک و صورت مورد جراحی قرار خواهد گرفت.

علیپور به نقل از پزشکان متخصص و درباره وضعیت سلامت این بازیکن گفت: فرناندو توسط متخصص مغز و اعصاب و چشم تحت معاینات دقیق و پزشکی قرار گرفت که خوشبختانه از این دو جهت برای وی مشکلی پیش نیامده اما شکستگی جمجمه وی که از ناحیه پیشانی رخ داده است، شدید بوده و به دلیل شکستن استخوان از چند جهت و جابجایی آن، عمل جراحی برای قرار دادن استخوان در ناحیه خود قطعی خواهد بود. با توجه به این عاضه بسیار خوش شانس بودیم که به گابریل آسیب مغزی وارد نشد.

وی ادامه داد: بعد از بروز حادثه این بازیکن بلافاصله به بیمارستان منتقل شده بود. او بعد از تثبیت شرایطش به جهت بهره‌مندی از امکانات پزشکی مناسب، وی را به تهران منتقل کردیم. زمان بازگشت وی پس از جراحی هنوز مشخص نیست و بعد از عمل جراحی توسط پزشک متخصص اعلام خواهد شد.

در همین ارتباط حسین خبیری که بر بالین این بازیکن حاضر بود و به نمایندگی از محمد حسین نژاد فلاح تمام مسائل را پیگیری می‌کرد به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: حادثه بخشی از فوتبال است اما به نظر می‌رسد برخی مسئولان نفت مسجد سلیمان می‌توانستند برخورد مسئولانه‌تر و اظهارنظرهای بهتری نسبت به این مساله داشته باشند.

وی افزود: همدردی با بازیکنی که چنین حادثه سختی برایش روی داد و خواست خدا بود که دچار عوارض مغزی و ماندگار نشود، حداقل انتظاری بود که نه ما بلکه تمام جامعه فوتبال داشتند اما متاسفانه بعضی اظهارنظرها، نمک روی زخم بود. این مسائل را گذشته از این واقعیت مطرح می‌کنیم که آسیب‌دیدگی این بازیکن چه ضربه‌ای به شاکله تیم ما در آستانه بازی با النصر زد.

مدیر رسانه‌ای تیم پرسپولیس در پایان گفت: از هواداران می‌خواهیم برای گابریل دعا کنند تا ضمن انجام یک جراحی خوب، وی سلامتی خود را سریعتر باز یابد.(مهر)

آخرین وضعیت گابریل هافیک برزیلی پرسپولیس

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها