۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲ مهر ۱۳۹۴
  • کد خبر :20624
  • بدون دیدگاه

نوشته پرکنایه و ادعای افشاریان، یکی از کمدین‌های "خنداننده برتر" بعد از عقب افتادن از غفوریان در نظرسنجی مردمی

آخرین آمار آرای سجاد افشاریان و مهران غفوریان

در ادامه رقابت های استندآپ کمدی برنامه خندوانه و در دور دوم این رقابت ها، شب گذشته سجاد افشاریان و مهران غفوریان به اجرای استندآپ پرداختند تا یکی دیگر از…

در ادامه رقابت های استندآپ کمدی برنامه خندوانه و در دور دوم این رقابت ها، شب گذشته سجاد افشاریان و مهران غفوریان به اجرای استندآپ پرداختند تا یکی دیگر از ۴ نفر راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

http://www.iranvij.ir/wp-content/uploads/2015/09/0127.jpg

به گزارش تالار خبر، افشاریان و غفوریان دو سبک کاملا متفاوت از استندآپ را اجرا کردند که طرفدارن خاص خود را دارد. رای گیری میان این دو کمدین از پایان برنامه شروع شد و تا این لحظه (۱۸:۳۰ جمعه ۲ مهر) مهران غفوریان ۱۰۶۱۵۱۱ (یک میلیون و شصت و یک هزار و پانصد و یازده)  رای و سجاد افشاریان ۵۳۵۲۴۶ (پانصد و سی و پنج هزار و دویست و چهل شش) رای به دست آورده اند که با توجه به اختلاف نسبتا زیاد بین دو کمدین، راه یابی غفوریان به دور بعد قطعی بنظر می رسد.

 


 

نوشته پرکنایه و ادعای افشاریان کمدین‌ “خنداننده برتر” بعد از عقب افتادن از غفوریان در نظرسنجی مردمی

بعد از اجرای شب گذشته مهران غفوریان و سجاد افشاریان، دو کمدین برنامه خندوانه، و پیش افتادن غفوریان در نظرسنجی مردمی، افشاریان یادداشتی در اینستاگرام خود منتشر کرده، و در آن به کنایه، بخشی از مردم را به نفهمیدن اجرایش متهم کرده، و به نمونه‌های سینمایی متفاوتی ارجاع داده است.(کافه سینما)

سجاد افشاریان

اینستاگرام سجاد افشاریان

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها