۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53396
  • بدون دیدگاه

آبروریزی در اردوی تیم ملی فوتسال در کلمبیا+عکس

پیراهن های اعضای تیم ملی دچار پارگی است.

تیم ملی فوتسال ایران که بامداد چهارشنبه در چارچوب نیمه نهایی جام جهانی فوتسال باید به مصاف روسیه برود با کمبود شدید امکانات مواجه است.

پس از حاشیه هایی که درباره پاداش فوتسالیست ها مطرح شد و ملی پوشان نسبت به پرداخت ۲۵۰ دلار گلایه هایی را انجام دادند حالا عکس هایی از پیراهن های بازیکنان قبل از بازی با روسیه منتشر شده که خنده دار و البته حیرت انگیز است۰

در عکس های منتشر شده به خوبی مشخص است که لباس های بازیکنان دچار پارگی است و حتی برخی نفرات شحصا برای دوختن جنس های جیووا اقدام کرده اند۰ مساله ای که برای تیمی که به جمع ۴ تیم برتر دنیا راه پیدا کرده تاسف برانگیز است.

آبروریزی در اردوی تیم ملی فوتسال در کلمبیا+عکس

 


در همین زمینه بخوانید :

سرمربی تیم ملی فوتسال :فقط به بازی با روسیه فکر می‌کنیم

به گزارش “تالار خبر” به نقل از فدراسیون فوتبال، محمد ناظم الشریعه در پاسخ به این سوال که علت شرایط مطلوب ایران و حضورتان در جمع چهار تیم برتر چیست؟ گفت: کمبود بازی های تدارکاتی در مرحله گروهی باعث شد تا نتایج مطلوبی را کسب نکنیم. اما این بازی‌های مرحله گروهی برای ما تدارکات خوبی بود. بازی‌های تیم ها را آنالیز کرده و بازیکنان را بازی به بازی آماده کردیم. ما با تیم برزیل سال‌ها است که  مسابقه می‌دهیم و شرایطش را ارزیابی کرده‌ایم، اما توان بازیکنانمان از لحاظ ذهنی و جسمی در این دیدار به گونه‌ای بود، که پیروز میدان ما بودیم. بازیکنانم بزرگ و قابل احترام هستند و پس از بازی برابر برزیل این موضوع به همگان ثابت شد. تیم آماده ای داریم و در هر بازی به میزان آمادگی بازیکنان اضافه شد.

وی درباره بازی با روسیه و اینکه آیا نیم نگاهی به بازی فینال دارید؟ گفت: تیم کاملا آماده ای داریم و برای بازی با روسیه تمرینات  خود را برگزار کرده ایم وتمام تمرکزمان در رقابت با این تیم است نه بازی فینال.

سرمربی تیم ملی در پایان در پاسخ به اینکه کیفیت و نحوه بازی ایران برابر روسیه چگونه خواهد بود، خاطرنشان کرد: تیم روسیه، تیم بسیار بزرگی است و نقاط ضعفشان در حمله را با استفاده از بازیکن برزیلی رفع شده است. ما با روسیه دائما بازی دوستانه انجام داده‌ایم و با نوع فوتسال آنها آشنا هستیم. رقابت دیرینه‌ای با این تیم داریم و آخرین بازی که با این تیم داشتیم سال گذشته بوده و فکر می کنم بازی بسیار زیبایی را در دیدار فردا از هر دو تیم شاهد باشیم.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها